← Wstecz | Drukuj

Koordynator Projektu / GD Profesja

Oferta z dnia: 18/08/2017

Naszym klientem jest niemiecki dostawca całościowych rozwiązań i oprogramowań PLC oraz IT dla branży lakierniczej

Oferowana praca

Stanowisko: Koordynator Projektu
Nr ref.: KP/DE
Miejsce pracy: KrakóW / małopolskie / Polska
Branża: Zarządzanie

Opis stanowiska

Konsultacje techniczne dotyczące projektu z klientami i dostawcami
Nadzór nad projektem od fazy przyjęcia zlecenia do uruchomienia produkcji
Tworzenie specyfikacji i dokumentacji technicznej
Instalacja i konfiguracja Systemu Soft EMES
Prowadzenie i nadzór nad testami i wdrożeniem Systemu EMES u klienta

Wymagania

Wyższe wykształcenie kierunkowe: Fizyka, Elektronika, Informatyka lub pokrewne
Doświadczenie we wdrażaniu systemów automatyzacji produkcji
Znajomość działania systemów przetwarzania i transportu (mile widziana)
Znajomość działania oprogramowania dla przemysłu oraz sterowników PLC (mile widziana)
Bardzo dobra znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
Gotowość do częstych międzynarodowych podróży służbowych
Mile widziana znajomość branży lakierniczej

Oferujemy

Ciekawe i różnorodne zadania w nowoczesnym środowisku pracy
Wynagrodzenie odpowiednie do umiejętności i zaangażowania
Pakiet socjalny
Praca w renomowanej niemieckiej firme
Rozwój zawodowy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na cv1@gdprofesja.pl

Dane firmowe

GD Profesja
Lea 114
30-133 Kraków
Email: cv1@gdprofesja.pl
WWW: www.gdprofesja.pl