geodeta - pracownik terenowo-kameralny / Usługi Geodezyjne i Kartograficzne mgr. inż Włodzimierz Tomczak

Oferta z dnia: 17/02/2019

Po więcej informacji na temat firmy zapraszamy na stronę www.ugik.com.pl.

Oferowana praca

Stanowisko: geodeta - pracownik terenowo-kameralny
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Firma Usługi Geodezyjne i Kartograficzne mgr. inż. Włodzimierz Tomczak poszukuje inżyniera geodety lub technika z doświadczeniem na stanowisko pracownika terenowo – kameralnego.

Wymagania

Wykształcenie średnie lub wyższe geodezyjne
Umiejętność obsługi tachimetru elektronicznego, odbiornika GPS, niwelatora
Prawo jazdy kategorii B
Umiejętność obsługi programów GeoMap, AutoCad, MsOffice, WinKalk.

Oferujemy

Miejsce pracy: Warszawa Targówek
Warunki pracy i płacy do uzgodnienia.

Aplikacje prosimy przesyłać bezpośrednio na adres biuro@ugik.com.pl.

Usługi Geodezyjne i Kartograficzne mgr. inż Włodzimierz Tomczak
Staniewicka 14 lok. 314, 315
03-310 Warszawa
Email: biuro@ugik.com.pl
WWW: ugik.com.pl