Konstruktor-kosztorysant / UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego

Oferta z dnia: 22/02/2019

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego to agencja pracy i instytucja szkoleniowa, działająca na rynku pracy od 1996r. Świadczymy usługi z zakresu rekrutacji i doboru personelu, badań psychologicznych, szkoleń oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi.

Oferowana praca

Stanowisko: Konstruktor-kosztorysant
Miejsce pracy: Szczecin / zachodniopomorskie / Polska
Branża: Projektowanie/Konstrukcje

Opis stanowiska

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta – firmy produkcyjnej z branży metalowej, odpowiedniego Kandydata na stanowisko:

Konstruktor-kosztorysant

Zakres obowiązków:

- Projektowanie maszyn i urządzeń w programie AutoCad
- Sporządzanie wycen oraz ofert
- Współpraca z działami: rozwoju i produkcji, sprzedaży oraz z pozostałymi działami w firmie
- Ustalanie uzgodnień technicznych z Klientami
- Lokalizacja siedziby firmy (ok. 50 km od Szczecina oraz ok. 60 km od Gorzowa Wlkp.)

Wymagania

- Doświadczenie w przygotowywaniu wycen, kosztorysów i wizualizacji
- Dobra znajomość programu AutoCad
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Znajomość zasad tworzenia i czytania dokumentacji technicznej oraz rysunku technicznego
- Komunikatywność, kreatywność i systematyczność

Oferujemy

- Interesującą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Umowę o pracę
- System premiowy
- Pakiet medyczny Luxmed
- Kartę Mutlisport

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez skopiowanie linka i otwarcie go w nowym oknie przeglądarki:

lub na adres: biuro@unikadr.pl

Dane firmowe

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego
Kolumba 89
70-035 Szczecin
Email: biuro@unikadr.pl