← Wstecz | Drukuj

Kosztorysant robót budowlanych / Rekrutacje Budowlane RBHR

Oferta z dnia: 07/03/2019

Generalny wykonawca z ponad 20 letnim stażem na rynku. Oferujący szeroki zakres usług związanych z robotami budowlanymi.

Oferowana praca

Stanowisko: Kosztorysant robót budowlanych
Miejsce pracy: Waraszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Tworzenie przedmiarów, kalkulacji cenowych
Sporządzanie kosztorysów robót budowlanych
Przygotowywanie ofert przetargowych inwestycji
Tworzenie zapytań ofertowych
Analizowanie zapytań ofertowych

Wymagania

Doświadczenie w kosztorysowaniu - 3 letnie
Dobra znajomość programów: NormaPro i AutoCAD, MS Office
Doświadczenie na podobnym stanowisku
Umiejętność pracy zespołowej

Oferujemy

Umowa o pracę
Wynagrodzenie 7000brutto
Sprzęt służbowy wedle potrzeb

Zapraszamy do przesyłania CV poprzez formularz rekrutacyjny: http://rekrutacje-budowlane-rbhr.talentbase.pl/cp/j/9802/s/686/kosztorysant-robot-budowlanych

Dane firmowe

Rekrutacje Budowlane RBHR
Kochanowskiego
01-858 Waraszawa
Email: info@rekrutacjebudowlane.pl