← Wstecz | Drukuj

Inżynier budowy ds. ofertowania / Pracownicy Budowlani

Oferta z dnia: 19/03/2019

Jesteśmy młodzi, pełni werwy i otwarci na innowacyjne rozwiązania. Na co dzień budujemy obiekty użyteczności publicznej, mieszkalne i przemysłowe. Żeby robić to jak najlepiej, musimy też budować zespół.
Dajemy szansę na rozwój zawodowy, więc nie zniechęcaj się, jeśli jesteś młody i nie posiadasz ogromnego doświadczenia. Wręcz przeciwnie - wykorzystaj tę okazję!

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier budowy ds. ofertowania
Miejsce pracy: OstrołęKa / mazowieckie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Nasz nowy Pracownik będzie:

- sporządzał przedmiary robót,
- przygotowywał oferty i wyceny oraz karty materiałowe i dokumentację podwykonawczą,
- uczestniczył w spotkaniach negocjacyjnych i wizjach lokalnych.

Wymagania

Optymalnie byłoby, gdyby Kandydat:

- potrafił pracować w programie AutoCad,
- znał język angielski,
- miał czynne prawo jazdy kat. B.,
- był absolwentem uczelni technicznej (budownictwo),
- posiadał ok. 2-letnie doświadczenie w ofertowaniu oraz obmiarowaniu.

Oferujemy

Naszym Pracownikom oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie – nie tylko z nazwy,
- ubezpieczenie na życie,
- dowolną, najlepszą dla Kandydata formę umowy,
- stałe godziny pracy – od 8:00 do 16:00,
- wolne weekendy,
- pracę w biurze, bo wyjazdy są sporadyczne,
- warunki rozwoju zawodowego,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia,
- wyjścia integracyjne w doborowym towarzystwie,
- satysfakcję ze współudziału w tworzeniu Firmy.

Zainteresowany? Prześlij do mnie swoje CV lub zadzwoń 518-215-122 (Ania). Możesz też wysłać SMS - oddzwonię!

Dane firmowe

Pracownicy Budowlani
Korczaka
07-409 Ostrołęka
Email: kampanie@pracownicybudowlani.pl