Elektryk / Inżynier ds. Fotowoltaiki / EnergiaDom Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 21/08/2019

Energiadom Sp. z o.o. to firma, która swoją działalność skupia na obszarze fotowoltaiki, budując dachowe i naziemne elektrownie słoneczne na terenie Polski. Firma należy do grupy EnergiaPort, wykonującej duże instalacje fotowoltaiczne na terenie UE.

Oferowana praca

Stanowisko: Elektryk / Inżynier ds. Fotowoltaiki
Nr ref.: EL/INŻ/2019
Miejsce pracy: WrocłAw / dolnośląskie / Polska
Branża: Budownictwo/Architektura/Geodezja

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za współtworzenie działu energii odnawialnej na Polskę, a do jej zadań należeć będą m.in.:

• Wsparcie techniczne na każdym etapie realizacji instalacji,
• Współtworzenie projektu inwestycji,
• Projektowanie części elektrycznej i dbałość o należyte jej wykonanie,
• Przygotowanie dokumentacji technicznej,
• Pomoc w wyborze i zamawianiu komponentów/konstrukcji,
• Współpraca z podwykonawcami i weryfikacja jakości prac,
• Współpraca z biurami projektowymi w przypadku większych budów.

Wymagania

• Wykształcenie elektryczne lub pokrewne,
• Uprawnienia elektryczne,
• Doświadczenie w wykonywaniu pomiarów,
• Wiedza z obszaru systemów fotowoltaicznych i branży fotowoltaicznej,
• Motywacja i chęć rozwoju w obszarze PV,
• Nastawienie na poszukiwanie rozwiązań i nowych możliwości,
• Mile widziana znajomość programu do projektowania instalacji PV

Oferujemy

• Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe,
• Naukę języka angielskiego.

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie swojego CV na adres praca@energiaport.pl

Dane firmowe

EnergiaDom Sp. z o.o.
Gajowicka 95
53-421 Wrocław
Email: praca@energiadom.pl
WWW: www.energiaport.pl