← Wstecz | Drukuj

Elektromonter - Warszawa i okolice / Jobs Plus

Oferta z dnia: 21/08/2019

Nazywamy się Jobs Plus i jesteśmy agencją pracy i zatrudnienia.

Oferowana praca

Stanowisko: Elektromonter - Warszawa i okolice
Miejsce pracy: Warszawa / mazowieckie / Polska
Branża: Elektronika/Elektryka

Opis stanowiska

Do firmy działającej od 20 lat w branży elektrycznej poszukujemy Elektromonterów.Nasz klient to firma zajmująca się wykonywaniem instalacji elektrycznych na różnego rodzaju budowach: biurowce, hale magazynowe, hotele.

Jeśli zależy Ci na stabilnym zatrudnieniu i chcesz zdobyć nowe doświadczenie koniecznie zapoznaj się z tym, co dla Ciebie mamy.

Do Twoich obowiązków należeć będzie:
• montaż instalacji i urządzeń systemów SSP, DSO, KD, CCTV, BMS
• montaż tras kablowych
• praca na terenie Warszawy i okolic + delegacje na terenie całej Polski

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:
• mile widziane wykształcenie w zawodzie elektryk lub automatyk
• minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
• umiejętność czytania dokumentacji i rysunku technicznego
• mile widziane uprawnienia SEP 1 kV oraz uprawnienia na wózki UDT
• gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

Oferujemy:
• umowę o pracę na czas nieokreślony od początku współpracy
• pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 07:00 – 17:00
• wynagrodzenie: podstawa + system premiowy
• możliwość zdobywania uprawnień i udziału w szkoleniach podnoszących kwalifikacje, których koszt pokrywa pracodawca
• możliwość awansu na brygadzistę lub kierownika

Jeśli czujesz, że ta oferta jest dla Ciebie – nie czekaj i daj się poznać. Prześlij do nas swoją aplikację, a my opowiemy Ci więcej o naszym kliencie i powyższej ofercie.

Celem umożliwienia nam kontaktu z Tobą, prosimy o przesłanie CV za pomocą poniższego linku aplikacyjnego oraz o zaznaczenie odpowiedniej zgody/zgód:

Zaznaczenie zgód jest dobrowolne, ale konieczne, aby włączyć kandydata w proces rekrutacyjny.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 10 641

Dane firmowe

Jobs Plus
Bagno 2/170
00-112 Warszawa
Email: rekrutacja@jobsplus.pl