← Wstecz | Drukuj

Logistyk SAP (k/m) / PZP Personel Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 28/10/2021

Zajmujemy się rekrutacją pracowników dla sprawdzonych, niemieckich firm. Świadczymy wysokiej jakości usługi rekrutacyjne, mające zadowolić potencjalnego pracownika i jego pracodawc

Oferowana praca

Stanowisko: Logistyk SAP (k/m)
Nr ref.: 21871
Miejsce pracy: ElbląG / warmińsko-mazurskie / Polska
Branża: Transport/Spedycja/Logistyka/Dystrybucja

Opis stanowiska

Logistyk SAP (m/k)
Miejsce zatrudnienia: Niemcy, Stemwede

Obowiązki pracownika:
- Optymalizacja procesów biznesowych: rejestracja stanu faktycznego, dokumentacja istniejących procesów, analiza i rozwój zoptymalizowanych procesów
- Utrzymanie i rozwój wywiadu gospodarczego
- Tworzenie koncepcji technicznych do wdrożenia w SAP lub innych narzędzi
- Samodzielne wdrożenie w systemie SAP oraz wsparcie wdrożenia przez konsultantów zewnętrznych
- Testowanie, dokumentacja, przygotowanie do uruchomienia produkcji, szkolenia,
wsparcie użytkowników. Inicjowanie ciągłego doskonalenia stosowanych systemów
- Wsparcie kluczowych użytkowników drugiego poziomu SAP
- Interfejs z zewnętrznym dostawcą usług EDIFACT

Wymagania

Wymagania:
- Ukończone szkolenie zawodowe w dziedzinie handlu
- Doświadczenie zawodowe jako kluczowy użytkownik/administrator modułu lub konsultant w jednym z modułów logistycznych SAP (najlepiej SD i LE,
alternatywnie FI/CO)
- Wiedza i doświadczenie w dostosowaniu do potrzeb klienta w systemie SAP
- Doświadczenie w projektach Business Intelligence
- Dobre zrozumienie procesów biznesowych oraz wszechstronna wiedza/doświadczenie w zakresie sprzedaży i logistyki
- Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu Microsoft Office
- Podstawowa wiedza na temat EDIFACT
- Myślenie analityczne, inicjatywa i zaangażowanie, umiejętność rozwiązywania
problemów, sumienność, umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole, orientacja na klienta
- Dobra znajomość języka niemieckiego
- Prawo jazdy kat. B + auto

Oferujemy

Oferujemy:
- Zatrudnienie na niemieckich warunkach, umowa o pracę na czas nieokreślony
- Wysokie wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji pracownika
- Zakwaterowanie płatne przez pracownika
- Ubezpieczenia socjalne, zdrowotne dla pracownika i rodziny, opłacanie składek emerytalnych. Wsparcie polsko-niemieckiego koordynatora

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres elblag@pzp-personel.pl www.pzp-personel.pl tel. 55 230 4441

Dane firmowe

PZP Personel Sp. z o.o.
Hetmańska 3N
82-300 Elbląg
Email: elblag@pzp-personel.pl
WWW: www.pzp-personel.pl