← Wstecz | Drukuj

Inżynier Systemów Automatyki / Creative Ideas Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 06/11/2022
O firmie

Naszym partnerem jest firma produkcyjna z branzy FMCG

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier Systemów Automatyki
Miejsce pracy: Miejska GóRka / dolnośląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

● realizacja zadań w ramach prac zespołów projektowych/inwestycyjnych
● opracowywanie złożonych układów automatyki dla projektów technicznych / samodzielne
programowanie systemów automatycznych (PLC, wizualizacje, napędy)
● uruchomienia systemów automatyki
● diagnoza i usuwanie usterek w bieżących układach automatyki
● nadzór i tworzenie dokumentacji technicznej urządzeń i instalacji
● modyfikacje i modernizacje istniejących oraz projektowanie nowych układów automatyki procesu
● rozwój i administracja systemów typu SCADA,
● nadzór, administracja i konfiguracja przemysłowej infrastruktury sieciowej

Wymagania

● wykształcenie wyższe techniczne
● kompetencje z zakresu zarządzania projektami
● wiedza z zakresu automatyki oraz wiedza ogólna z zakresu elektryki, mechaniki i elektroniki
● znajomość zagadnień z zakresu elektroenergetyki i energetyki
● umiejętność projektowania, programowania, obsługi systemów sterowania zawierających: PLC, HMI,
falowniki, czujniki, pneumatykę, roboty przemysłowe, systemy wizyjne
● wiedza z zakresu przemysłowych sieci komunikacyjnych oraz Ethernet
● dobra znajomość języka angielskiego – min B2
● umiejętność szybkiego działania oraz elastyczność i otwartość na zmiany
● otwartość i gotowość do wdrażania rozwiązań unikatowych dla rynku automatyki
● prawo jazdy kat. B
● zainteresowania językami programowania wysokiego poziomu (C++/Java/Python) - mile widziane

Oferujemy

● umowa o pracę
● praca w godzinach 7:00 - 15:00 z elastycznym grafikiem
● wynagrodzenie do 12 000 zł brutto
● możliwość pracy hybrydowej
● pakiet prywatnej opieki medycznej
● możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
● dofinansowanie do wypoczynku
● bony na święta

Forma kontaktu

recruitment@creativeideaskd.com

Dane firmowe

Creative Ideas Sp. z o.o.
Miejska Gorka
63910 Miejska Górka
Email: creativeideaskd@creativeideaskd.com