← Wstecz | Drukuj

Inżynier procesu / Creative Ideas Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 11/01/2023
O firmie

Firma produkcyjna z branży Tworzyw sztucznych

Oferowana praca

Stanowisko: Inżynier procesu
Miejsce pracy: Legnica / dolnośląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

- optymalizacja seryjnych procesów technologicznych w celu poprawy ich jakości i wydajności;
- wdrażanie do produkcji seryjnej nowych projektów;
- rozwiązywanie problemów procesowych;
ustalanie i bieżąca kontrola parametrów procesowych;
- standaryzacja procesów produkcyjnych;
wdrażanie rozwiązań z zakresu Lean Manufacturing;
- prowadzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej i technologicznej
- raportowanie do kierownika produkcji.

Wymagania

- wyższe techniczne;
- min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
- znajomość języka niemieckiego lub angielskiego (min B2) z docelową nauką języka niemieckiego

Oferujemy

- wynagrodzenie 6500 - 11000 zł brutto na - umowę o pracę
- praca w godzinach 8 00 - 16 00
- możliwość rozwoju zawodowego poprzez specjalistyczne szkolenia,
- dofinansowanie do posiłków oraz chip na napoje,
- świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, bony świąteczne,
- dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym,
- dofinansowanie zajęć sportowych.

Forma kontaktu

recruitment@creativeideaskd.com

Dane firmowe

Creative Ideas Sp. z o.o.
Jaworzyńska
59220 Legnica
Email: creativeideaskd@creativeideaskd.com