← Wstecz | Drukuj

Automatyk / Creative Ideas Sp. z o.o.

Oferta z dnia: 12/01/2023

Naszym klientem jest firma z branży tworzyw sztucznych dla automotive

Oferowana praca

Stanowisko: Automatyk
Miejsce pracy: Legnica / dolnośląskie / Polska
Branża: Produkcja

Opis stanowiska

- przeprowadzanie bieżących remontów maszyn i urządzeń (Siemens, Kuka, Fanuc)
- prowadzenie prac prewencyjnych i konserwacyjnych zgodnie z planami konserwacji,
- utrzymanie gotowości produkcyjnej wszystkich urządzeń produkcyjnych oraz peryferyjnych.
- wprowadzanie zmian i optymalizacji w maszynach produkcyjnych
- praca w systemie trzyzmianowym

Wymagania

- wykształcenie techniczne
- minimum roczne doświadczenie w dziale UR,
- umiejętność czytania schematów elektrycznych i pneumatycznych,

Oferujemy

- wynagrodzenie 6 - 8000 zł brutto na umowę o pracę
- dofinansowanie do posiłków oraz chip na napoje,
- świadczenia socjalne: wczasy pod gruszą, karty podarunkowe, bony świąteczne,
- dodatkowe ubezpieczenie zdrowotne po okresie próbnym,
- dofinansowanie zajęć sportowych.

Forma kontaktu

recruitment@creativeideaskd.com

Dane firmowe

Creative Ideas Sp. z o.o.
Jaworzyńska
59-220 Legnica
Email: creativeideaskd@creativeideaskd.com